Lovecká chata Vršava

Luxusní lovecká Chata Varšava je vzdálená 38 km od Resortu Radějov a nabízí ubytování pro náročné. Chata se nachází na samotě uprostřed volné honitby v srdci pohoří Chřiby. Díky útulnému interiéru s jedinečným designem a atmosférou si zde budete připadat jako doma. Srdcem chaty je centrální místnost s velkým krbem, která láká k posezení u ohně a relaxu. Letní rána si zase můžete užít na terasu s výhledem do přírody. V chatě je WIFI, TV a SAT.
 
Přímo u chaty můžete pozorovat volně pasoucí se zvěř nebo vyrazit na procházku po jejích stopách. Okolí slibuje spoustu skvělých turistických tras, cyklostezek a výletů – třeba na hrad Cimburk, Střílecký hrad, hrad Buchlov nebo rozhlednu Brdo. Nabízí se také koupaliště Koryčany s beachovým hřištěm a pro zimní sezonu využití nejlepšího lyžařského svahu na Moravě v nedaleké obci Stupava.  

Jak to tady vypadá

Co byste ještě měli vědět

Poloha ubytování

Chata Vršava je vzdálená 38 km od resortu Radějov. Pohodlně se k ní dostanete autem nebo u ní můžete přistát také helikoptérou. V objektu je pouze užitková voda, proto je nutné přivézt si pitnou balenou (rádi ji pro vás po domluvě zajistíme).

Cena ubytování

Ubytovat lze až 14 osob, 5 pokojů v ceně.

– letní sezóna za ubytování/noc 9.300 Kč

– zimní sezóna za ubytování/noc 12.200 Kč

 

V případě užívání objektu více jak 30 osobami se stanovuje individuální cena. Přednostní budou vícedenní až vícetýdenní pobyty.

Cena letní sezóna

9.300 Kč pobyt/noc

Na co se můžete těšit

Celoroční grilování

Krásné výhledy

Posezení u krbu

Turistické cíle

Cyklistika

Až 14 osob / 5 pokojů