nebudete chtít odjet

Bydlení v loveckém stylu

Lovecká chata Krokev

Chata Krokev je synonymem ubytování pro skutečné lovce a milovníky přírody. Můžete si zde užívat klidné dny na samotě, vyrazit na procházky rozlehlou oborou a pozorovat zvěř. Pokud jste milovníci rybaření, budete nadšeni – ryby totiž můžete chytat přímo před chatou, kde se rozkládá rybník s krásnými scenériemi. 

2 pokoje

6 osob

od 6.100 Kč ubytování/noc

Pozorovatelny zvěře

Chcete si odpočinout od shonu všedního dne a vyzkoušet si autentický zážitek v přírodě? Pak jsou naše sruby pro vás to pravé. Během vašeho pobytu se budete muset obejít bez elektřiny, pro vodu budete muset do studánky a oběd si uvaříte na plechových kamnech. Večerní atmosféru dokreslí světlo petrolejky.

1 pokoj

6 osob

od 1.850 Kč ubytování/noc

Nádherné výhledy

Ubytování uprostřed Bílých Karpat.

Příroda na dosah

Přímý kontakt s přírodou a jejími obyvateli.

Digitální detox

Odpočinek od starostí a problémů.

Něco pro každého

Luxusní apartmány, lovecké chaty i sruby.

Lovecká chata Vršava

Luxusní lovecká Chata Varšava je vzdálená 38 km od Resortu Radějov a nabízí ubytování pro náročné. Chata se nachází na samotě uprostřed volné honitby v srdci pohoří Chřiby.  Srdcem chaty je centrální místnost s velkým krbem, která láká k posezení u ohně a relaxu. Letní rána si zase můžete užít na terasu s výhledem do přírody. 

5 pokojů

14 osob

od 9.300 Kč ubytování/noc

Rezidence Pusté

Luxusní ubytovací komplex s pěti apartmány s nadstandardním servisem a vybavením. Ubytování je naprosto jedinečné díky tomu, že budete bydlet přímo v privátním domě majitele resortu. V rámci rezidence můžete využít wellness s bazénem, vířivkou, saunou, sněžnou komorou nebo Kneipp bazénky.

5 apartmánů

20 osob

9.200 Kč osoba/noc