Často kladené otázky

Po příjezdu ze Strážnice do obce Radějov uvidíte po levé straně hřbitov. Po 300 metrech odbočíte doprava na most a následně za mostem ihned doleva. Následně minete restauraci po levé straně a pojedete kolem obecního úřadu po hlavní silnici mírně doleva do kopce. Po 1 km od obecního úřadu se vpravo nachází bývalý lyžařský areál Štěpničky a po dalších cca 1 400 metrech přijedete ke kamenné bráně do resortu. Vjedete do revíru, po cca 1 300 metrech projedete kolem lovecké chaty Krokev s rybníkem. Po dalších cca 7 km přijedete k rezidenci Pusté. Po celou dobu jedete napříč revírem po hlavní asfaltové cestě.

Nemusíte se bát, ze strany našich zvířat Vám nic nehrozí. Jsou plachá a bojí se Vás více než Vy jich. 🙂 Pokud Vás láká přímý kontakt se zvířaty, vyrazte na naši biofarmu.

Amatéři u nás mohou lovit pouze s luky a šípy. Odlov zvěře jinak vždy probíhá na základě předložení zbrojního pasu a s doprovodem z naší obory.

Bohužel jen velmi omezeně. Pokud budete potřebovat vyřídit naléhavý telefonát, doporučujeme vydat se do obce Radějov.

Samozřejmě, děti jsou u nás vítány. Resort nabízí širokou škálu aktivit pro rodiny. Můžete třeba vyrazit do lesa a pozorovat zvěř, půjčit si kola nebo navštívit naši biofarmu se zvířátky.

Jídlo je pro hosty připravováno v plně vybavené profi kuchyni, kterou ovšem mohou plně využívat i hosté. Všechny apartmány mají vlastní kuchyňku, hosté se tedy mohou rozhodnout, zda využijí společného stravování, nebo si z našich surovin budou vařit sami v soukromí.

Příjezd a odjezd dohodneme individuálně dle Vašich potřeb, našim hostům se v tomto snažíme maximálně vyjít vstříc.

Jakmile si ubytování rezervujete, ozveme se Vám a dohodneme se na platebních podmínkách.

nyní už víte (snad) vše

Jste připraveni
zažít dobrodružství?

OBORA ŽIVĚ