Často kladené otázky

Po příjezdu ze Strážnice do obce Radějov uvidíte po levé straně hřbitov. Po 300 metrech odbočíte doprava na most a následně za mostem ihned doleva. Následně minete restauraci po levé straně a pojedete kolem obecního úřadu po hlavní silnici mírně doleva do kopce. Po 1 km od obecního úřadu se vpravo nachází bývalý lyžařský areál Štěpničky a po dalších cca 1 400 metrech přijedete ke kamenné bráně do resortu. Vjedete do revíru, po cca 1 300 metrech projedete kolem lovecké chaty Krokev s rybníkem. Po dalších cca 7 km přijedete k rezidenci Pusté. Po celou dobu jedete napříč revírem po hlavní asfaltové cestě.

Nemusíte se bát, ze strany našich zvířat Vám nic nehrozí. Jsou plachá a bojí se Vás více než Vy jich. 🙂 Pokud Vás láká přímý kontakt se zvířaty, vyrazte na naši biofarmu.

Amatéři u nás mohou lovit pouze s luky a šípy. Odlov zvěře jinak vždy probíhá na základě předložení zbrojního pasu a s doprovodem z naší obory.

Bohužel jen velmi omezeně. Pokud budete potřebovat vyřídit naléhavý telefonát, doporučujeme vydat se do obce Radějov.

Samozřejmě, děti jsou u nás vítány. Resort nabízí širokou škálu aktivit pro rodiny. Můžete třeba vyrazit do lesa a pozorovat zvěř, půjčit si kola nebo navštívit naši biofarmu se zvířátky.

Jídlo je pro hosty připravováno v plně vybavené profi kuchyni, kterou ovšem mohou plně využívat i hosté. Všechny apartmány mají vlastní kuchyňku, hosté se tedy mohou rozhodnout, zda využijí společného stravování, nebo si z našich surovin budou vařit sami v soukromí.

Příjezd a odjezd dohodneme individuálně dle Vašich potřeb, našim hostům se v tomto snažíme maximálně vyjít vstříc.

Jakmile si ubytování rezervujete, ozveme se Vám a dohodneme se na platebních podmínkách.

nyní už víte (snad) vše

Jste připraveni
zažít dobrodružství?

OBORA ŽIVĚ
LOVECKÉ
BALÍČKY
Časově omezeno
AKCE
mimořádná
sleva až 28.000 Kč
Overlay Image
MIMOŘÁDNÁ
AKCE
Časově omezená akce
40%
sleva
LOVECKÉ
BALÍČKY
Časově omezená akce
AKCE
mimořádná
sleva až 28.000 Kč
Overlay Image