Rezidence Pusté

Rezidence Pusté

Rezidence Pusté je luxusní ubytovací komplex s pěti apartmány s nadstandardním servisem a vybavením. Ubytování je naprosto jedinečné díky tomu, že budete bydlet přímo v privátním domě majitele resortu. Kromě překrásných interiérů a vynikajícího jídla a pití si můžete vybrat z široké nabídky aktivit, které jsou pro vás připraveny. V rámci rezidence můžete využít wellness s bazénem, vířivkou, saunou, sněžnou komorou nebo Kneipp bazénky. V rezidenci se také nachází multifunkční sál s bowlingem, golfový a F1 simulátorem, kulečníkem, ruletou nebo šipkami. K vybavení patří i tělocvična, hvězdářský dalekohled a další aktivity, které zpříjemní pobyt vám i vašim dětem. Samozřejmostí je WiFi a satelitní TV s bohatým výběrem programů.

 

V areálu resortu na vás čeká spousta venkovních aktivit, které můžete vyzkoušet. Nejdůležitější je samozřejmě lov všeho druhu, střelnice nebo rybolov. Velkorysá rozloha obory vybízí k nádherným procházkám přírodou, během kterých můžete pozorovat pasoucí se zvěř nebo sbírat lesní plody.

 

Pokud jste sportovní nadšenci, můžete vyrazit třeba na kola nebo koloběžky, které vám rádi zapůjčíme, projet se na koni nebo si zahrát tenis či košíkovou na multifunkčním hřišti. Děti určitě zaujme naše biofarma se zvířátky, trampolína nebo skákací hrad.

Jak to tady vypadá

Co byste ještě měli vědět

All inclusive

Ubytování je naprosto jedinečné díky tomu, že budete bydlet přímo v privátním domě majitele resortu. Vařit pro vás budou profesionálové, případně můžete využít naší plně vybavené profi kuchyně.

Cena ubytování

Cena za jednu osobu na noc v jednom z pěti apartmánů stojí 9.200 Kč All inclusive.

Cena

9.200 Kč osoba/noc

Na co se můžete těšit

All inclusive

Lov zvěře

Rybaření

Adrenalinové zážitky

Sportovní aktivity

Welness

Herna